تبلیغات

شما وارد صفحه نمایندگی رسمی لوازم خانگی شده اید.
میخواهیم در این نوشته شما را در خرید ماکروویو راهنمایی کنیم.اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یا سوالی تخصصی تر دارید با نمایندگی مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید.
اگر نیاز به دنبال نمایندگی تعمیرات ماکروویو هستید کلیک کنید.

انواع مایکروفر

مایکروفر توکار: مایکروفر توکار برای ست شدن با نمای آشپزخانه و دکوراسیون آن و همچنین آشپزخانه هایی مناسب است که میز کافی برای قرار دادن مایکروفر ندارند. این نوع از دستگاه ها پس از خریداری باید توسط تکنیسین نصب شوند.

مایکروفر رومیزی: این دستگاه ها برای آشپزخانه هایی مناسب است که به مقدار کافی میز دارند. از آنجا که محل قرار گرفتن آن ها اختیاری بوده و نباید در مکان خاصی نصب شوند، بلافاصله پس از اتصال به برق قابل استفاده هستند. به علاوه نسبت به نوع اول، قیمت پایین تری نیز دارند.

قدرت مایکروویو: قدرت مایکروویو با وات مشخص می شود. هرچه این دستگاه ها وات بالاتری داشته باشند، پخت غذا با آن ها سریع تر و راحت تر است.

حجم: حجم مایکروفر یا به عبارتی فضای داخلی آن با واحد لیتر مشخص می شود. هرچه حجم مایکروفر بیشتر باشد مواد غذایی بیشتری نیز در آن جای می گیرد. البته دارا بودن حجم بیشتر به معنای بزرگ تر بودن دستگاه نیز هست، بنابر این برای انتخاب میزان حجم داخلی مایکروویو علاوه بر مقدار مواد غذایی که  قرار است پخته شوند، توجه به اندازه مکان محل قرار گیری آن نیز مهم است.

قابلیت های مایکروویو: قبل از اینکه دستگاه مایکروفر مورد نظر خود را انتخاب کنید، باید بدانید که نوع استفاده شما از آن چیست؟ آیا تنها می خواهید با آن غذاهای خود را گرم نموده یا علاوه بر آن، آشپزی هم بکنید؟ هرچه انتظارات بیشتری از مایکروفر خود داشته باشید، به همان میزان باید دستگاهی با قابلیت های بیشتر انتخاب نمایید


قابلیت های انواع مایکروویوها

 

تمام مایکروویوها

یخ زدایی، گرم کردن غذا و پخت سریع غذا

مایکروویوهای گریل(کباب کن) دار

دارای تمام ویژگی های یک مایکروویو معمولی است به علاوه یک گریل داخلی

مایکروویو ترکیبی

یک فر شامل مایکروویو، گریل و کانوکشن(انتقال حرارت) که انعطاف پذیری بالایی را در پخت غذا با مایکروویو ارائه می کند.

مایکروویوهای توکار

فرهای مایکروویو توکار ظاهری زیبا و طراحی شده به آشپزخانه شما خواهند داد.همواره نکته های را در استفاده از مایکروویو به یاد داشته باشید:

* قبل از استفاده از مایکروفر دفترچه راهنمای استفاده از آن را به دقت و بطور کامل مطالعه نمایید .

* از ظروف و تابه های فلزی در مایکروفر استفاده نکنید .

* ظروف چینی که دارای حاشیه طلاکوب و براق می باشند ، ظرف مناسبی برای پخت نیست . همواره از ظروف چینی نشکن و مقاوم با دما Pirex که دارای رنگ شفاف می باشد استفاده نمایید .

* غذا زمانی بطور کامل پخته شده که کف ظرف در قسمت وسط گرم شده باشد .

* غذای کمتر را به مدت کمتری بپزید . زمانی که غذا در ظرف حدود 5 سانتی متر قطر را اشغال کرده باید مدت زمان کمتری پخته شود چرا که نفوذ گرما از اطراف غذا سریعتر انجام می شود .

* برای جلوگیری از خشک شدن غذا ، در زمان پخت و یا گرم کردن غذا ، ظرف را با درپوش منفذ دار بپوشانید .

* در پخت مایکروفر مقدار کمتری نمک و ادویه استفاده کنید ، چرا که موجب از دست دادن رطوبت و سفت شدن غذا می شود . می توانید نمک را در مراحل پایانی پخت اضافه کنید .
* در پخت مایکروفر از مقدارکمتری آب استفاده کنید تا پخت سریعتر انجام شود .
* در پخت با اجاق مایکروویو بطور مرتب مایع را بهم بزنید ، این کار موجب پخت بهتر و سریعتر غذا می شود .

* غذاهای متراکم را برای مدت زمان بیشتر و با قدرت کمتر بپزید . چرا که غذاهای متراکم و فشرده آرام تر از غذاهای پرمنفذ پخته می شود

* در چیدن غذاها قبل از پخت ، بخشی از غذا را که دارای پهنای بیشتر و ضخامت کمتر است در ظرف پهن کنید و گیاهان خرد شده را در اطراف ظرف قرار دهید و سعی کنید مواد در یک لایه در مایکروفر چیده شود .

* در صورت پخت تکه های بزرگ ، آنها را گه گاه زیر و رو کنید .

* دقت کنید که منافذ خروجی گرمای مایکروویو را نپوشانید تا به دستگاه آسیب نرسد . بر روی دستگاه مایکروفر چیزی نگذارید و فاصله مناسبی در پشت و اطراف دستگاه جهت خنک شدن قطعات دستگاه حفظ کنید .

+ نوشته شده توسط Lovelorn در پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۱ بعد از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، نمایندگی تعمیرات ماکروویو، نمایندگی خدمات پس از فروش ماکروویو
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha