تبلیغات
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده است و به دنبال نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی می گردید باید عرض کنم که شما داخل صفحه رسمی نمایندگی خدمات و تعمیرات لباسشویی هستید.
ای پی امداد با بیش از پنجاه سال تجربه در زمینه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و تعمیرات لوازم خانگی اختصاصا تعمیر لباسشویی در خدمت شماست تا در اولین فرصت و با کمترین هزینه به شما خدمت رسانی کند.برای تماس با ای پی امداد نمایندگی تعمیر لوازم خانگی کلیک کنید.

سوالات متدوال در مورد عیب های ماشین لباسشویی:
1.چرا آب مخزن گرم نمیشود؟
به چند دلیل ممکن است ترموستات تنظیم نباشد یا خراب باشد,ممکن است المنت خراب باشد,سیم رابط تایمر به المنت قطع باشد و.....
اینکاریست تخصصی به ما بسپارید.

2.چرا لباسشویی لباسها را خوب نمی شوید؟
در شستوشوی لباس ها با ماشین لباسشویی به این دو نکته توجه کنید:اول اینکه لباسها را به تناسب کثیفی و جنس لباس با درجه مناسب بشوییددوم اینکه برای لباسشویی پنج الی هفت کیلو به اندازه یک لیوان سر خالی پودر استفاده کنید.اگر در صورت رعایت این نکات باز هم مشکا تمیز نشستم لباس ها را داشتید با ما تماس بگیرید.

3.چرا لباسشویی میلرزد ؟
دستگاه را چک کنید که حتما تراز باشد اگر بازهم لرزش داشت ممکن است تسمه خراب باشد یا حتی بلبرینگ خراب باشد.با نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید.
4.چرا دیگ لباسشویی نمی چرخد؟
ممکن است بیش از اندازه لباس داخل ماشین ریخته باشد چک کنید.اگر لباس به اندازه بود سریعا با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید زیرا ممکن ارمیچر ,خازن و یا تسمه خراب شده باشد و یا حتیموتور نیم سوخته باشد .

در صورت بروز چنین مشکلاتی با نمایندگی مجاز تعمیر ماشی لباسشویی تماس بگیرید. تکنسین های ما در ای پی امداد به صورت تلفنی و رایگان به شما مشاوره میدهند.در صورتی که به صورت تلفنی مشکل حل نشد به سرعت به محل اعزام میگردند.


+ نوشته شده توسط Lovelorn در شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۵ بعد از ظهر، ۹ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: نمایندگی خدمات پس از فروش لباسشویی، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha