تبلیغات
آی پی امداد، نمایندگی مجاز فروش و تعمیرات لوازم خانگی زیمنس(siemens)

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات و فروش قطعات جاروبرقی زیمنس ) مفتخر است با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشد .مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات زیمنس جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . ما مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.
زیمنس ، شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است ، که در سال ۱۸۴۷ توسط ارنست فون زیمنس در شهر برلین تاسیس شد.
عملیات شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. هم‌اکنون شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد ، که در ۱۹۰ کشور جهان اشتغال دارند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر مونیخ ، آلمان قرار دارد ( نمایندگی تعمیرات زیمنس )


نمایندگی لوازم خانگی زیمنس:
نمایندگی یخچال زیمنس
نمایندگی یخچال فریزر زیمنس
نمایندگی یخچال ساید بای ساید زیمنس
نمایندگی ماشین لباسشویی زیمنس
نمایندگی ماشین ظرفشویی زیمنس
نمایندگی جاروبرقی زیمنس
نمایندگی مایکروفر زیمنس


اگر برای لوازم خانگی زیمنس منزل شما مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مراکزی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند. این مجموعه به عنوان یکی از تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی های معتبر در تهران به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در این دستگاه به وجود می آید، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع لوازم خانگی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی به هر دلیلی به وجود بیاید؛ اما تاکید آی پی امداد بر این است که کاربران و مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از وسایل نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است.


به منظور کسب اطلاعات بیشتر در جهت نمایندگی لوازم خانگی زیمنس با ما در ارتباط باشید و از وب سایت این مجموعه بازدید نمایید.
+ نوشته شده توسط Lovelorn در جمعه، ۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۳ بعد از ظهر، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha